"Ураганівські" збори. Підсумки першого тижня

22 липня 16:33
Переглядів: 159
ураган

До старту чемпіонату залишилося не так багато часу, а це означає, що футзалісти в посиленому режимі закладають основи фізичної підготовки і відточують спортивну майстерність. Не пасуть задніх й "ураганівці", які вже залишили позаду тиждень навчально-тренувальних зборів. А от чим повнилися перші тренувальні дні, поділився наставник івано-франківців Іван Скіцко.

"Я, як головний тренер, дуже задоволений першим мікроциклом. Все, що ми запланували вдалося, хлопці все виконували з максимальною самовіддачею. Також задоволений роботою нашого тренерського штабу. Владислав Корнєєв відразу влився в процес і продемонстрував професійно налагоджену роботу. Воротарі вже теж відчули всі переваги співпраці з професійним тренером. Кожного дня вони працюють за своєю програмою, бачу, що голкіпери з позитивним настроєм сприймають всі навантаження. Вірю, що і надалі все відбуватиметься так само злагоджено. Ігор Байдак вже теж влився в колектив, хлопці прийняли його добре, але в нас взагалі з цим проблем немає…", - розпочав Іван Васильович.

Стартовий тиждень навчально-тренувальних зборів був втягуючим і, як запевняє наставник "драконів", гравці отримали величезний заряд енергії. "Приємно вразило, що футзалісти повернулися з відпусток у хорошому фізичному стані, тому всі навантаження, а це і кросова підготовка, і силові вправи перенесли значно легше. Радий, що гравці професійно підійшли до зборів і максимум почерпнули користі з їх старту. Це підтвердили й тести, які в суботу здавали футзалісти", - зазначив коуч.

Запевнив Іван Скіцко, що повністю задоволений і п’ятьма новобранцями з "Урагану-2": "Вони - майбутнє нашого клубу. Хочу подякувати тренерському тандему Юрій Костишин/Іван Данилишин за те, що виховують гідну зміну". Нагадаємо, разом з основною командою тренуються Роман Горбатий, Тарас Дидич, Назар Швед, Василь Кефа і Тарас Левандівський.

Попри те, що цьогоріч збори відбуваються в Івано-Франківську, команда не нехтує й спортивним режимом. "Весь робочий процес в команді базується на професіоналізмі і довірі. Гравці розуміють, що зараз їх організм колосально навантажений, тому потрібно давати йому відпочинок і раціонально відновлюватися", - підсумував головний тренер.

"Ми слідкуємо за тим, щоб хлопці дотримувалися правильного режиму і оптимально відновлювали свій організм, а це, насамперед - здорова їжа, і повноцінний сон, - підтвердив лікар Богдан Шкварок. - Не нехтуємо і допоміжними відновлюючими процедурами - сауна і підготовчі масажі. Важливу роль відіграє збалансоване калорійне харчування спортсмена, багате на тваринний білок, фрукти, овочі, глюкозу.

Звісно, що і без щоденного лікарського огляду ніяк. Кожного дня здійснюється ретельний контроль за серцево-судинною системою футзалістів, перевіряється артеріальний тиск, рахуються серцеві скорочення, відбувається зважування. Тобто здійснюються всі превентивні заходи контролю за фізичними показниками спортсменів".

Отож, навчально-тренувальний збір "перетнув" екватор. Половина нелегких тренувань вже позаду, але значна їх частина ще попереду. З 20 по 30 липня тренування будуть приділені функціональній підготовці команди. Гравці в дворазовому режимі займатимуться в тренажерці, на штучних майданчиках, в залі, тож навантаження знову будуть чималі. Сподіваємося, що за вихідні хлопцям вдалося перевести подих, відновити сили, й озброївшись позитивним настроєм та витримкою, завершать розпочате…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: