"Ураганівці" переймають іспанський футзальний досвід

01 жовтня 18:33
Переглядів: 187
ураган спортлідер

Українці вчитимуться у титулованої "Барселони Алуспорт".

Користуючись тритижневою паузою у Чемпіонаті України, головний тренер "Урагану" та виконавчий директор клубу подалися до Іспанії на навчання. Мета шестиденної поїздки - підвищення тренерської кваліфікації для наставника "драконів" Івана Скіцка та вивчення позитивного досвіду функціонування футзальних клубів менеджером Олегом Ковальським.

"НФК "Ураган" - провідний футзальний клуб України, який завжди хоче рости, розвиватися і прагнути до нових висот. Тому такі навчання є надзвичайно позитивними та корисними. Ми прагнемо вчитися чомусь новому, пізнавати нові технології, отримувати європейський досвід і запроваджувати його на українському футзальному ґрунті. Тож ми звернулися за допомогою до Асоціації міні-футболу України, завдяки якій й вдалося вийти на контакт з провідними іспанськими клубами. Крім того нам надзвичайно приємно, що до нашої "ураганівської" компанії охоче приєднався й головний тренер національної та молодіжної збірних України Олександр Косенко. Впевнений, що цей візит відкриє для нас нові можливості та перспективи", - поділився Олег Ковальський.

Вся поїздка ґрунтуватиметься на ознайомленні із роботою одного з найкращих клубів світу, чинного володаря Кубку УЄФА - "Барселони Алуспорт" та її титулованого тренера Марка Кармони. У програмі - відвідування тренувань основної та дублюючої команд, а також матчу 4-го туру іспанської Прімери "Барселона" - "Пальма Футзал". Тож програма переймання досвіду буде і справді насиченою та, без сумніву, корисною для українських футзальних функціонерів, і стане хорошим підґрунтям для майбутніх закордонних навчань.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: