"Ураганівці" відвідали Угорницьку школу-інтернат

27 грудня 17:00
Переглядів: 169
Ураган

На традиційній зустрічі не обійшлось без веселих змагань та подарунків

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят гравці "Урагану" беруть курс на Угорники - вже за хорошою та багаторічною традицією "дракони"  відвідують своїх палких прихильників та вірних друзів - вихованців школи-інтернату.

Кожного разу діти з нетерпінням чекають зустрічі з командою, відраховують лічені дні до моменту приїзду старих друзів. Адже це хороша нагода знову побачитися, тож зустрічі проходять завжди на позитивній ноті із масою позитивних емоцій, приємних вражень та, звичайно, з подарунками.

2015 рік не став винятком, тому "дракони" у повному складі вирушити дарувати свято. Дітлахи з самого ранку виглядали спортсменів і зустрічали команду з неприхованою радістю та ентузіазмом. А поспілкуватися вирішили так, як вміють найкраще - через спорт.

Встигли помірятися силами не тільки у футзалі, а й баскетболі та волейболі. Тож на майданчику вирували справжні спортивні пристрасті, хоча, незважаючи на шалену боротьбу, перемогла ж, звісно, дружба. Насамкінець не обійшлося без приємних подарунків, теплих побажань і щирих усмішок на прощання. Тож до нових зустрічей!


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: