Урок для "студентів": "Динамо" – НТУ-ХПІ – 21:3

30 квітня 16:28
Переглядів: 83
Динамо

У Харкові, на водному майданчику басейну СК «Політех», завершилися матчі п’ятого туру (третій тур Суперліги) ХХVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону-2016/2017. У своєму заключному поєдинку львівське «Динамо» сьогодні, 28-го квітня, декласувало харківську команду НТУ-ХПІ з рахунком 21:3.

«Динамо» (Львів) – НТУ-ХПІ (Харків) – 21:3 (5:0, 6:1, 3:1, 7:1)

28 березня. Початок – 11:00. Харків. Басейн СК «Політех».

Судді: В’ячеслав Бєлєвцов, Світлана Вишневська (обоє – Харків).

Делегат ФВПУ – Володимир Висотін (Київ).

«ДИНАМО»: 1. Денис Волончук, 13. Нестор Бабський – 2. Георгій Хведеліані, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра, 6. Роман Грищук, 7. Віталій Свіщов, 8. Орест Джура, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Сергій Грішин, 12. Віктор Момот, 14. Міхаел Багатурія, 15. Ярослав Куліков.

Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич.

НТУ-ХПІ: 1. Юрій Яровой, 15. Максим Герун – 2. Михайло Сич, 3. Артем Цибульник, 4. Сергій Пантюков, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Антон Бурке, 7. Денис Гаврилов, 8. Артем Пашков, 9. Віталій Ященко, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Олексій Токаєв, 13. Вадим Папкович, 14. В’ячеслав Скрипник.

Тренер – Євген Носік.

Голи: 1:0 – Грішин (02:35), 2:0 – Бабаєнко (03:35), 3:0 – Мамєтьєв (04:13), 4:0 – Хведеліані (06:01), 5:0 – Багатурія (07:29), 5:1 – Скрипник (08:59), 6:1 – Багатурія (09:42), 7:1 – Мамєтьєв (10:54), 8:1 – Ратков (11:41), 9:1 – Момот (13:51), 10:1 – Грищук (15:19), 11:1 – Мамєтьєв (15:54), 11:2 – Пантюков (16:46), 12:2 – Грішин (18:13), 13:2 – Грішин (18:30), 14:2 – Грішин (21:13), 15:2 – Хведеліані (26:04), 16:2 – Момот (27:09), 17:2 – Багатурія (27:50), 18:2 – К. Алєксєєв (28:32), 18:3 – Скрипник (29:02), 19:3 – К. Алєксєєв (29:31), 20:3 – Свіщов (30:30), 21:3 – Багатурія (31:57).

Нереалізований пенальті: К. Алєксєєв (04:56).

Фоли: Ратков, Бабаєнко – Герун (пенальті), Гаврилов, Скрипник, Пантюков.

Реалізація зайвого: 0 голів / 3 спроби – 0 голів / 2 спроби.

Вчорашній програш у головному матчі туру, який до того ж позбавив сподівань здобути чемпіонський титул без «золотого» фіналу плей-оф, добряче розізлив гравців «Динамо» і в останній грі у столиці Слобожанщини вони вирішили зігнати усю свою злість. Під «гарячу» руку галичан на свою біду потрапила команда НТУ-ХПІ. Підопічні Євгена Носіка, на відміну від динамівців, своє головне завдання на тур виконали – вчора вони достатньо впевнено, з перевагою у чотири м’ячі, обіграли ВК «Маріуполь». Тож на сьогоднішній поєдинок харків’яни вийшли у гарному настрої.

Перші дві хвилини звітного матчу «політехніки» також відіграли не погано – щоправда, гол у ворота суперника не закинули, але й у свої не пропустили. А от далі для харків’ян почався справжній кошмар – упродовж п’яти наступних хвилин м’яч п’ять разів поспіль залітав до сітки їхніх воріт, тож перша чверть закінчилася з рахунком 5:0. В принципі, гру можна було завершувати, адже ні в кого жодних питань стосовно переможця зустрічі уже не виникало. Але матч складається з чотирьох періодів і всі вони мають тривати вісім хвилин чистого ігрового часу.

Закинувши у першій чверті п’ять «сухих» м’ячів, динамівці не заспокоїлися і обертів не скинули. Тож кошмар для харків’ян продовжився. Щоправда, почалася друга чверть для команди Євгена Носіка більше, ніж оптимістично. Секундна стрілка ще не зробила й одного повного кола довкола своєї осі після поновлення гри, як В’ячеслав Скрипник відкрив лік голам «політехніків» у звітному поєдинку. А от далі знову для них почався той самий кошмар, що тривав у першій восьмихвилинці.

Розлючені не на жарт пропущеним голом у свої ворота гравці «Динамо» знову почали «шматувати» оборону суперника і заспокоїлися лише тоді, коли Юрій Мамєтьєв за чотири секунди до свистка на велику перерву не довів перевагу своєї команди до десятка м’ячів: на екваторі гри на табло горіли красномовні цифри – 11:1, які якнайкраще відображали перевагу галичан.

Спокійно «Динамо» почало грати лише у третій чверті. Щоправда, за п’ять хвилин перерви заспокоїлися усі ватерполісти львівської команди, окрім Сергія Грішина. Ветеран українського ватерполо ніяк не міг вгамувати свій гольовий голод і упродовж трохи більше, ніж трьох хвилин тричі поспіль змушував кіпера НТУ-ХПІ діставати м’яча із сітки своїх воріт. Цікаво, що третій період, як і другий, почався з того, що в його дебюті знову закинули свій м’яч харків’яни. А далі настала черга бенефісу Сергія Грішина.

Один гол «політехніки» забили і в заключній чверті. Але Грішин, наситивши свій бомбардирський голод у третьому періоді, ніяк не відреагував на гол Скрипника, який оформив особистий «дубль». Водночас інші динамівці у заключній восьмихвилинці повелися так, ніби вони «проснулися» після «сплячки» і почали знову бомбити своїми потужними кидками ворота НТУ-ХПІ. У підсумку фінальна сирена зафіксувала один з найбільших рахунків у сезоні – 21:3 на користь «Динамо».

На останок один цікавий факт. Команди на двох закинули 24 м’ячі і усі вони були забиті в той момент, коли команди грали в рівних складах. Подібне, трапляється рідко. Хтось, звісно, може зауважити, що вилучень було не так багато. Але ж вони були – три у НТУ-ХПІ та два у «Динамо». Тож бодай один–два м’ячі, це щонайменше, мали б все таки закинути під час гри у нерівних складах, а тут вийшла «нульова» реалізація зайвого. Давайте також пригадаємо, що і єдиний пенальті в матчі динамівці теж не реалізували. Але то таке…

Водне поло. Чоловіки. Чемпіонат України-2016/2017. П’ятий тур

26 – 28 квітня. Харків. Басейн СК «Політех»

День перший, 26 квітня (середа)

10:00. «Слобожанець» Харківська область – НТУ-ХПІ Харків – 14:6 (2:1, 5:1, 3:1, 4:3)

15:00. ВК «Маріуполь» – «Динамо» Львів – 4:12 (0:5, 2:2, 2:3, 0:2)

День другий, 27 квітня (четвер)

11:00. ВК «Маріуполь» – НТУ-ХПІ Харків – 8:12 (2:3, 2:4, 3:2, 1:3)

21:00. «Слобожанець» Харківська область – «Динамо» Львів – 7:6 (3:2, 0:0, 3:2, 1:2)

День третій, 28 квітня (п’ятниця)

11:00. «Динамо» Львів – НТУ-ХПІ Харків – 21:3 (5:0, 6:1, 3:1, 7:1)

12:15. «Слобожанець» Харківська область – ВК «Маріуполь» – 7:4 (4:1, 1:2, 1:1, 1:0)