Уряд затвердив Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

24 грудня 10:30
Переглядів: 109
Спорт

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1045 затверджено Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України. Цей документ визначає механізм проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, метою якого є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції.

Щорічне оцінювання здійснюватиметься за відповідними тестами і нормативами, які впродовж 2016 року будуть розроблені робочою групою із залученням представників органів виконавчої влади, наукових установ та інститутів громадянського суспільства.

Проведення щорічного оцінювання буде введено в дію, починаючи з 2017 року, і стане головним показником системи контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я населення України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: