Уряд збільшив винагороди для переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи

16 лютого 09:04
Переглядів: 66
гроші

За поданням Міністерства молоді та спорту - Уряд прийняв постанову "Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту". Згідно цієї постанови вдвічі збільшуються винагороди для призерів та переможців чемпіонатів світу та Європи, - інформує офіційний Інтернет-сайт Міністерства.

"Ми виконали наше зобов’язанання перед українськими спортсменами, що готуються до найвідповідальніших стартів. Адже під час багатьох зустрічей, нарад, особистого спілкування з тренерами та нашими чемпіонами неодноразово піднімалося питання необхідності перегляду та збільшення цих призових. Завдання поставлене спортсменами мені, як міністру спорту – виконано", - підкреслив Міністр Ігор Жданов.

Так, спортсмени з олімпійських видів спорту отримуватимуть від держави 100 тис. грн. за "золото" чемпіонату світу, 70 тис. грн. за "срібло", 50 тис. грн. за "бронзу". Раніше виплати становили 50, 35 та 25 тис. грн. відповідно.

Переможці та призери чемпіонатів Європи з олімпійських видів спорту отримуватимуть: 50 тис. грн. за "золото", 40 тис. за "срібло", 25 тис. за "бронзу". Раніше ці виплати становили 25, 20 та 12,5 тис. грн.

Було збільшено розмір винагород для призерів та переможців Кубка світу, міжнародних юнацьких та юніорських змагань, а також Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи серед неолімпійських видів спорту.

"Це вже друге суттєве збільшення винагород українським спортсменам за останній рік, яке вдалося здійснити Уряду та новій команді Міністерства молоді та спорту. І це, незважаючи на досить складну ситуацію в країні. Раніше ми вдвічі збільшили винагороди за Європейські ігри. Щиро дякую всім членам Кабінету Міністрів та особисто Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку за розуміння, підтримку наших ініціатив та спорту вищих досягнень в Україні", - зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: