Усі на теніс! На старті - GALYCHYNA CUP

21 серпня 15:06
Переглядів: 368
ПС Україна Спартак

З 22 по 30 серпня на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (колишній «Спартак», вул. Мельника, 18) стартує престижний міжнародний тенісний турнір третьої категорії GALYCHYNA CUP, участь у якому візьмуть кращі тенісисти до 14 років з восьми країн світу.

Свою майстерність на відкритих кортах ПС «Україна» демонструватимуть хлопці та дівчата з України, Польщі, Великобританії, США, Литви, Білорусі, Сербії та Німеччини. Загальна кількість учасників – понад 100 чоловік.

Львівські тенісисти на престижному турнірі GALYCHYNA CUP будуть серед фаворитів турніру. Зокрема львів’янка Анна Мартимянова буде третьою сіяною, Анна Гінка – п’ятою, а змагання в основній сітці розпочнуть такі львів’янки, як Ірина Тристан, Марія Подураєва, Аліна Цюрпалевич та Анастасія Якубечко. Ще троє дівчат стартуватимуть з кваліфікації.

У хлопців представництво Львівщини буде дещо меншим: в основній сітці зіграють Святослав Ільницький (п’ятий сіяний) та Роман Швед. Ще четверо хлопців за вихід до основного раунду турніру позмагаються у кваліфікації.

Кваліфікаційний турнір відбудеться з 22 по 24 серпня, змагання основного раунду – з 25 по 30 серпня.

Додамо, що міжнародні турніри третьої категорії є найвищими для України. Змагання такого рівня, окрім Львова, відбуваються ще у Києві та Рівному.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: