Успіхи тернопільських велосипедисток у маунтенбайку

09 травня 10:27
Переглядів: 128
маунтенбайк

Чемпіонат України з маунтенбайку з виду програми естафетна командна гонка та ІІ етап Кубку України в видів програми крос-кантрі та крос-кантрі-елімінатор з 26 до 28 квітня тривав у Харкові.

Тернопільщину на цих змаганнях представили вихованки тренера Богдана Сніжка з обласної школи вищої спортивної майстерності Ірина Слободян (на фото) та Ілона Мацієвська.

Ірина Слободян в команді «ІСД – 1» разом з донеччанами Тимуром Русія, Сергієм Покінтелицею та Дмитром Тітаренко виборола золоті нагороди чемпіонату.

Ілоні Мацієвській, яка виступала у команді «ІСД – 2» з донеччанами Костянтином Храповицьким, Юрієм Салтиковим та вінничанином Андрієм Корольовим, дісталося четверте місце.

У виді програми Кубку України крос-кантрі 43,2 км (9 кіл по 4,8 км) Ірина Слободян завоювала бронзову нагороду з результатом 1:43,25, поступившись харків’янці Ірині Поповій ( 1:35,40) та луганчанці Катерині Набережній (1:41,25). Ілона Мацієвська фінішувала шостою.

У виді програми крос-кантрі-елімінатор – дистанція 900 метрів (це найкоротший та найскладніший за профілем дистанції вид крос-кантрі) – Ірина Слободян знову була на третій позиції з результатом 1,36,76. Перемога дісталась Ірині Поповій (1,28,94), а на другій позиції Наталя Красильнікова (1,36,47) з Кіровограда. У Ілони Мацієвської восьмий результат (1,46,38).

1 травня в місті Суми наші дівчата продовжили боротьбу вже на ІІІ етапі чемпіонату України з виду програми крос-кантрі-елімінатор на дистанції 1 км.

Ірина Слободян здобула срібну нагороду з результатом 3.01,89, поступившись луганчанці Катерині Набережній (3.00,69). У Ілони Мацієвської п’ята позиція (3.13,57).

Додамо, що лідер збірної команди України – наша землячка Наталя Кромпець – зараз бере участь у серії міжнародних змагань для завоювання рейтингових очок, що дасть змогу спортсменці вибороти ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: