Успішно для спортсменів Львівщини завершився зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань

17 лютого 15:30
Переглядів: 52
легка атлетика

12-14 лютого 2016 року у місті Мукачеве Закарпатської області тривав зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань.

Метальники Львівщини здобули 3 нагороди національної першості й усі три «бронзові». Вихованці Володимира Борькіна виборювали медалі у секторі для метання спису й відтак у підсумку, набравши 310 очок, посіли 11 загальнокомандне місце.

Першу «бронзову» медаль у скарбничку команди Львівської області приніс майстер спорту України Дмитро Шеремет, який метнув спис на 71 метр 63 сантиметри.

В секторі метань списа Діна Мороз серед юніорок також піднялася на третю сходинку п’єдесталу із результатом 36 метрів 48 сантиметрів.

Непогано, як для початку сезону, виступила й лідер жіночого «спису» Львівщини – Тамара Євдокімова. Її результат – 47 метрів 80 сантиметрів, і також третє місце.

У загальному заліку переможцями Чемпіонату України з метань стала легкоатлетична збірна команда Дніпропетровської області (1 405 очок), на другому місці - збірна команда Київської області (964 очки), на третьому місці - збірна команда Черкаської області (837 очки).

Вітаємо призерів змагань та їхнього тренера Володимира Борькіна із вдалим виступом та бажаємо успішно продовжувати змагальний сезон!