"Усик готовий провести титульний поєдинок вже до кінця року"

03 травня 23:28
Переглядів: 267
усик

Екс-чемпіон світу за версією WBA Володимир Сидоренко поділився думкою щодо перспектив українського боксера Олександра Усика. На думку Сидоренко, Усик вже в найближчому майбутньому буде готовий боксувати в титульному поєдинку.

«Я думаю, що його титульний поєдинок може пройти вже ближче до кінця цього року. Я не маю на увазі бій за титул чемпіона світу, а, наприклад, за титул інтерконтинентального чемпіона. Він все-таки на кілька кроків випереджає тих любителів, які, просто перейшли у професіонали. Він має за плечима величезний любительський досвід проходження великих змагань: Олімпіади, чемпіонатів світу та Європи. Тому, для нього складається все відмінно і з кожним поєдинком суперник стане трохи краще, ніж він повинен бути, чим був минулий суперник.

Наприкінці травня він буде боксувати в Одесі, після чого він проведе ще пару боїв - і вже можна робити титульний бій. Він планомірно готується, він побував зовсім недавно в таборі Володимира Кличка, побачив, як там все професійно робиться і здобув величезний досвід. Надалі, я сподіваюся, що кожен його поєдинок буде більш видовищний, адже зали він збирає повні».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: