"Утримання і вартість "Арени Львів" не влаштовує "Карпати"

12 травня 07:57
Переглядів: 576
Орєхов

Екс-арбітр ФІФА Олег Орєхов - про українських стадіонах і дитячих футбольних школах.

Після Євро - 2012 матчі, які пройшли на «Арені Львів» можна порахувати на пальцях, в той час як в країні брак сучасних спортивних об'єктів. Про проблему завантаженості спортивної інфраструктури каже футбольний експерт Олег Орєхов.
 
«Арена Львів», напевно, її утримання, вартість не влаштовує футбольний клуб «Карпати», і плюс вони провели ряд невдалих ігор. Вони віднесли, що це нефартово, хоча на сьогодні поновилися переговори про те, що вони перейдуть туди, і, звичайно, там зручно саме для глядача, для футболіста, є якась інфраструктура.  

Інфраструктура це що? Ми говоримо про Хорватію, про Динамо (Загреб). У них старенький стадіон, але вони його потихеньку реконструюють, але у них навколо стадіону інфраструктура: тренувальні поля, дитячі секції, це і є інфраструктура. У нас побудували стадіон - це не є інфраструктура.
 
Я коли приїхав на цей стадіон, нам пообіцяли, що будуть англійською говорити і іноземні громадяни підходять до міліціонера і англійською: зараз, наліво, направо, андестенд! Тому ось так ми всі так робимо. Ми зробили стадіон, а кому він належатиме ніхто не андестенд абсолютно, і хто буде на ньому грати. Може потрібно було знести старий і на його місці побудувати, тому що це зручно уболівальникам, ми не думаємо.
 
Ми побудували Олімпійський. Так, він є, а тренувальна база? Всі виносимо за місто і так далі. Діти повинні... Щоб виховувати дух і патріотизм... Коли немає грошей ми до нього ставимося, коли є гроші - ми платимо в два рази більше за все, а коли немає ми до патріотизму, але він повинен навколо нас бути. У дворі, навколо стадіону, навколо клубу і так далі. Сьогодні Динамо школа на Конча-Заспі вони тренуються. Так, забирають маршрутки, а в основному батьки на машинах, немає машини - складніше доїхати, тому, грають діти, батьки яких люблять футбол більше ніж вони.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: