Увага! Жеребкування до ЧС – 2018!

25 липня 13:17
Переглядів: 359
ЧС-2018

Сьогодні, 25 липня, о 18.00 за київським часом, генеральний секретар ФІФА Жером Вальке і вперше з 1929 року без участі президента Міжнародної футбольної організації (!) розпочне процедуру жеребкування відбірного етапу ЧС-2018 онлайн трансляція. Україна дізнається назви чергових своїх суперників на відбірному етапі змагань до чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Напередодні цієї урочистості із притаманним росіянам присмаком скандалу відбулась ротація кадрів. Участь у жеребкуванні мав узяти легіонер «Зеніта» Халк, але відома боротьба росіян з іноземцями спричинилася до заміни бразильця на государствєнний «продукт» Алєксєя Смертіна. Невже після цього РФ поглине бабця «Коса»?

Але на церемонію жеребкування до ворожого кубла, як відомо, подались українці М.Фоменко, С.Альтман і Г.Суркіс. Чергова і цікава позиція. Замість того аби протестувати і апелювати до світової спільноти, вони сидітимуть за одним столом з типами, які оголосили нашу Україну своїм ворогом і ведуть проти миролюбних мешканців нашої країни війну (!) та забирають життя українців на своїй землі. Щось тут не так, панове «патріоти»?

З одного боку українські державні очільники з радості потирають руки, коли чують про світові санкції по відношенні до РФ, Однак самі стараються залюбки пролізати у всі дірки, хоча й часто потрапляють у спеціально заготовлені ситця, щоби там не казати, але споконвіків, ворожого Україні сусіда, який попри свою пихатість, досі лаптями сьорбає свої щі лаптями і завдяки своїй підступній політиці тримає за морду пів світу. Отой «братній народ» часто заганяв нас, українців у стійло і більшість покірно слухалась. Хтось продавався, але завжди були такі, що не корилися ворогові, а змушені були братися за зброю.

У жеребкуванні (європейська група) буде задіяно 52 національні футбольні федерації. «Господар» поза конкуренцією, а мініатюрний Гібралтар наразі не член родини ФІФА.

Ось вони корзини:

Перша: Німеччина, Бельгія, Голландія, Португалія, Румунія, Англія, Уельс, Іспанія, Хорватія.

Друга: Словаччина, Австрія, Італія, Швейцарія, Чехія, Франція, Ісландія, Данія, Боснія і Герцеговина.

Третя: Україна, Шотландія, Польща, Угорщина, Швеція, Албанія, Північна Ірландія, Сербія, Греція.

Четверта: Туреччина, Словенія, Ізраїль, Ірландія, Норвегія, Болгарія, Фарери, Чорногорія, Естонія.

П’ята: Кіпр, Латвія, Вірменія, Фінляндія, Білорусь, Македонія, Азербайджан, Литва, Молдова.

Шоста: Казахстан, Люксембург, Ліхтенштейн, Грузія, Мальта, Сан-Марино, Андорра.

Суперники з 4 вересня 2016 р. до 10 жовтня 2017 зіграють один з одним по два матчі - вдома і в гостях. Стикові матчі призначено на листопад 2017 року Таким чином визначать гроно тих, хто поїде на фінальну частину.

Щоправда загроза проведення ЧС в РФ надалі зберігається. Є сподівання, що інтригани керовані Блаттером зізнаються у скоєних гріхах і понесуть покарання нарівні з тими, хто організовував шоу із призначенням країн-організаторів ЧС. Дай Боже, щоб так сталася. Закон і справедливість у поміч!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: