УЄФА готує зміни на молодіжний чемпіонат Європи-2017

24 січня 23:49
Переглядів: 395
УЄФА

Число учасників молодіжного чемпіонату Європи з футболу починаючи з розіграшу турніру в 2017 році буде збільшено з восьми до дванадцяти. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Це рішення було затверджене за підсумками засідання виконавчого комітету УЄФА, який відбувся у п'ятницю у швейцарському Ньоні. Нинішній формат проведення молодіжного чемпіонату Європи діє з 2000 року. На груповому етапі вісім збірних поділені на дві групи. Два найсильніших учасника з кожного квартету виходять у півфінал і надалі грають між собою за олімпійською системою. Останнім турніром в такому форматі стануть змагання в 2015 році, які пройдуть в Чехії.

Виконком УЄФА в Ньоні також затвердив пробне використання зникаючих спреїв для суддів на чемпіонаті Європи для гравців до 17 років, який пройде в травні на Мальті. Спрей призначений для відмітки рефері лінії, на якій повинна стояти стінка при пробитті штрафного удару. Спрей зникає з поля протягом 1 хв. після нанесення.

"За підсумками тестування буде прийнято рішення про доцільність використання спрею в інших змаганнях під егідою УЄФА", - йдеться в повідомленні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: