УЄФА підозрює "Ниву" та "Тернопіль" у договірному матчі

31 грудня 19:57
Переглядів: 225
Нива Тернопіль
Віце-президент ФФУ Володимир Мариновський заявив про те, що УЄФА підозрює тернопільську "Ниву" та ФК "Тернопіль" у проведенні договірного поєдинку.

"Нещодавно мені, як віце-президенту Федерації футболу України, голові Комітету етики та чесної гри, надійшло звернення офіцера УЄФА щодо матчу "Нива" - "Тернопіль", який відбувся 16 листопада і завершився з рахунком 2:2. УЄФА підозрює, що поєдинок мав договірний характер.

Підстава - п'ять дивних ставок у британській букмекерській конторі на цей матч, які були зроблені у Тернополі.У всіх п'яти випадках гравці починали робити свої ставки на рахунок 0:0, а потім змінювали ставки під час гри в залежності від зміни рахунку та коефіцієнтів.

В результаті найбільший виграш склав 10 тисяч фунтів, а сума інших чотирьох - близько 13 тисяч фунтів", - сказав Мариновський.

Нагадаємо, що матч 17-го туру Першої ліги "Нива" - "Тернопіль" завершився з рахунком 2:2. "Тернопіль" забив два швидких м'ячі у першому таймі, після чого "Нива" зуміла зрівняти рахунок, перебуваючи у меншості.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: