В багатоденних трекових велоперегонах вихованцям ЛУФК рівних нема

01 травня 14:02
Переглядів: 162
Віталій Підківка
23-27 квітня 2014р. у м.Львові відбувся чемпіонат України з багатоденних трекових велоперегонів серед спортсменів різних вікових категорій.
 
В змаганнях чоловіків з багатоденної парної гонки чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш. Асистував Роману його постійний партнер по юніорській збірній України Владислав Кремінський з Вінниці.
 
Серед юніорів у цьому виді змагань перемогли одинадцятикласники училища Віктор Біляк та Віталій Підківка. Ця перемога дала змогу Віталію Підківці виконати норматив майстра спорту України, з чим ми його і вітаємо. ДесятикласникиСвятослав Голінчак і Василь Дідковський фінішували тут третіми.
 
У багатоденній груповій велогонці серед дівчат переможницею стала учениця 10 класу Діана Галик. У Юлії Бірюкової (також 10кл.) – «срібло». Серед дівчат-юніорок одинадцятикласниця Софія Кузнєцова – бронзова медалістка.
 
Серед хлопців ІІ і ІІІ місця посіли учні 10 класу Маркіян Параняк і Дмитро Кожушко.
 
Бронзовим призером юнацької першості у спринтерському омніумі (велосипедне багатоборство) став восьмикласник Олександр Кривич. Відразу за ним розмістились Василь Шаловило (10кл.) таМикола Саламаха (9кл.). 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: