В чемпіонаті України з хокею хочуть грати "Леви" і ще 9 клубів

02 липня 14:18
Переглядів: 249
Леви

30 червня мав закінчитися термін подачі письмових підтверджень команд для участі в українській хокейній лізі. Як повідомили нам у Федерації хокею України, зацікавленість в участі в чемпіонаті підтвердили 10 клубів, правда, деякі зробили це лише усно.

4-го липня на зборах представників клубів обговорюватимуться питання регламенту, контрактів хокеїстів, оренди хокейних арен. За підсумками зборів клуби зможуть оцінити свою здатність відповідати вимогам ліги.

Нагадаємо, на минулій зустрічі бажання грати в чемпіонаті висловили «Компаньйон», «Сокіл», «Дженералз», «Білий Барс», «Леви», «Донбас», харківське «Динамо», дружківський «Альтаїр», «Кременчук» і дніпродзержинська «Сталь».

До речі, у Федерації хокею України виявилися не готові прокоментувати ситуацію з посадою головного тренера національної збірної. Очікуємо інформації та коментарів з питання тренера збірної після засідання клубів у п'ятницю. Нагадаємо, в минулому сезоні національну команду за сумісництвом очолював головний тренер «Донбасу» Андрій Назаров, який два тижні тому перейшов в казахстанський «Барис».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: