В Червонограді святково завершено виконання обласної програми навчання навикам плавання дітей

30 грудня 15:30
Переглядів: 141
Плавання

Цьогоріч успішно на Львівщині завершується навчання плаванню дітей з багатодітних сімей відповідно до обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних родин, які проживають на території Львівської області(затверджена рішенням Львівської обласної ради від 19.02 2008 року, № 471).

Зокрема завершальне свято відбулося в плавальному басейні спортивного комплексу «Шахтар» у м. Червонограді. Упродовж останніх півтора місяці 72 дитини із сімей, де виховується четверо і більше дітей з міст Червонограда та Гірника під керівництвом досвідчених інструкторів плавання Володимира Золочівського та Галини Ковалишин засвоїли життєво необхідні навики плавання, осягнули ази здорового способу життя, бадьорості духу та тіла. З обласного бюджету для діяльності басейну Червонограда було скеровано більше 14 000 грн.

Відтак в урочистій атмосфері, заступник Червоноградського міського голови Наталя Турко, начальник відділу молоді та спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк та директор оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» Василь Карвацький вручили відповідні сертифікати юним плавцям, подяки та подарунки інструкторам басейну й привітали усіх учасників спортивного дійства із завершенням плавальної програми та з новорічними й різдвяними  святами. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: