В Червонограді успішно реалізується обласна програма навчання плаванню дітей з багатодітних сімей

13 листопада 20:23
Переглядів: 226
Плавання

Починаючи з 31 жовтня ц.р. для багатодітних сімей Червонограда, Соснiвки та Гiрника успішно реалізовується обласна програма навчання навиків плавання, для чого з обласного бюджету було виділено більше 24 тис. грн. Зокрема, завдяки плiднiй спiвпрацi управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Червоноградської міської ради, адмiнiстрацiї оздоровчо-лікувального комплексу "Ровесник" ДП "Львiввугiлля" i мiського осередку "Щаслива родина", на базі басейну спорткомплексу "Шахтар" безкоштовні заняття з плавання відвідують 122 дитини з багатодітних родин. Дітям та батькам сподобалися умови, створені юним плавцям, а колектив досвідчених iнструкторiв: Роман та Володимир Золочiвськi, Галина Ковалишин та Майя Майданова забезпечує дотримання графіка навчально-тренувальних занять та приємний настрій своїм юним підопічним.

Пiсля завершення програми заплановано спортивне свято з урочистим врученням посвiдчень "Юного плавця".

Ось як коментують цей захід його учасники:

Марiя МАРIДКО, голова Червоноградського осередку спiлки багатодiтних сiмей Львiвщини "Щаслива родина": Програма навчання дiтей плаванню - дуже потрiбна i важлива. Велика подяка обласній та міській владі, ОЛК "Ровесник" за турботу про дiтей з багатодiтних родин. Знаю, - по своїх синочку Вiталику, донечках Софiйцi та Катрусi, - що дiти з великим задоволенням ходять у басейн. I ми, батьки, радiємо з того, що вони мають таку унiкальну можливiсть загартовуватися, оздоровлюватися. I, що дуже важливо, вони вчаться плавати - це вмiння потрiбне впродовж усього життя.

Галина КОВАЛИШИН, викладач фiзичного виховання, iнструктор з плавання: - Дуже добре, що влада віднайшла кошти, що об`єдналися люди, якi органiзували цю гарну справу - навчання дiтей з багатодiтних сiмей плаванню. Для цих родин це велика пiдтримка. Що ж до самих дiтей, скажу, що заняття в басейнi приносять їм велике задоволення - це треба бачити! Тут вони знаходять нових друзiв, отримують заряд бадьоростi. Займаються дiти вiком вiд першого класу, є й учнi училищ. А особисто для мене, як їх наставника з плавання, великою радiстю було, коли вже на другому заняттi троє дiвчаток самостiйно попливли на спинi. Твердо переконана - пройшовши курс навчання, у майбутньому нашi вихованцi завжди дадуть собi раду на водi.

Юрiй РАЗДОБРЄЄВ, заступник директора ОЛК "Ровесник", директор спорткомплексу "Шахтар": - На два мiсяцi басейн спорткомплексу "Шахтар" практично у розпорядженнi дiтей з багатодiтних родин. Для них заняття чотири рази в тиждень - у вiвторок та середу, суботу та недiлю. Iнструкторами з ними працюють досвiдченi фахiвцi. Дiти з Соснiвки та Гiрника на заняття доїжджають автобусом ОЛК "Ровесник". Це iнiцiатива директора Василя Карвацького. Дiти розбитi по групах. Для них створенi найкращi умови - в басейнi вiдповiдна температура повiтря i води, теплi свiтлi роздягальнi, душ, сушарня. Хто ще не вмiє плавати - обов`язково за два мiсяцi навчиться, а хто вже вмiє - за цей час вдосконалить свою фiзичну пiдготовку, дiстане позитивний психологiчний заряд. По завершенню навчання, влаштовуємо для юних плавцiв справжнє свято - запрошуємо на нього мiського голову, видамо їм посвiдчення. Це спонукає цих дiтей i надалi до активного здорового способу життя.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: