В Червонограді завершився півфінал чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів

13 травня 11:55
Переглядів: 494
спідвей

11 травня 2013 року на мототреці «Гірник» імені Ігоря Марко у місті Червонограді на Львівщині відбувся півфінал чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів U21.

Змагалося 16 кращих молодих спідвеїстів зДанії, Чехії, Росії, Латвії, Словенії та України. Не зміг прибути на змагання австралієць Тісон Нельсон.

Головний рефері змагань - Кріс Дурно (Великобританія).

Учасників цих престижних міжнародних змагань змагань вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністраціїЮрій Майборода, віце-президент федерації мотоциклетного спорту України, суддя міжнародної категорії Сергій Лятосінський та президент міжнародного журі Франк Ціглер (Німеччина).

У півфіналі чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів збірну команду України представляли четверо гонщиків, серед яких двоє представників Львівщини:Олександр Локтаєв і Володимир Тейгел (обидва виступають за спортивний клуб «Шахтар» м. Червонограда) та Станіслав Мельничук і Павло Кондратюк (які виступають за спортивний клуб «Каскад» м. Рівне).

На жаль представникам України не вдалося пробитися до фіналу змагань. Путівки на фінальну частину чемпіонату світу зі спідвею отримали 5 спортсменів, котрі набрали найбільше залікових очок на мототреці в Червонограді:

  1. Вацлав Мілік (Чехія)
  2. Анджей Лєбедєв (Латвія)
  3. Ніклас Порсін (Данія)
  4. Міккел Міхельсен (Данія)
  5. Володимир Бородулін (Росія)

Паралельно тривали ще два відбори у фінал Чемпіонату світу серед юніорів. Гонки відбували у Польщі та Італії, а самі ж фінали відбудуться у Польщі, Англії та Італії.

Нагадаємо, що 20 квітня ц.р. у Червонограді успішно відбувся півфінал особистого чемпіонату Європи зі спідвею, в якому червоноградський мотогонщик Андрій Карпов посів 4-те місце та пройшов у фінал особистого чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: