В день захисту дітей відбудеться турнір з баскетболу серед дівчат

31 травня 14:00
Переглядів: 173
баскетбол

З 1 до 2 червня у Львові відбудеться Відкритий турнір з міні-баскетболу «Нові імена» (ІІ етап «Юний спартаківець»). Організаторами заходу є ДЮСШ «Верховина» і управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

«Це не просто змагання, це свято баскетболу для дітей, батьків, тренерів. Це змагання серед дівчаток, наших майбутніх чемпіонок, наші надії на майбутнє, де відкриються нові імена в баскетболі серед дівчат. Ви станете свідком, як кожен покаже, чого він досягнув за попередній навчальний рік, як високо піднявся та які вершини цього нелегкого спорту йому під силу. Прийдіть, підтримайте і станьте частинкою цієї видовищної події. На ваших очах спортсмени виборюватимуть чемпіонство та ставатимуть чемпіонами. Напруженість емоцій, сила, дух,розум - усе це поєднається на спортивному майданчику», - розповіла Людмила Чубаєва Директор ДЮСШ «Верховина».

Змагання відбуватимуться в м. Львові, в спортивному комплексі ОДЮСШ, що на вул. Самчука, 8. Участь у заході візьмуть дівчатка, віком 2004 р.н. і молодші.

«Кожен захід в якому беруть участь діти є важливим, адже на цих змаганнях молоді, талановиті спортсмени мають змогу отримати перепустку в великий спорт. Я знаю, що підтримка заходів з боку міста є дуже потрібною, тому намагатимемось зробити все можливе, щоб розвиток спорту в нашому місті з кожним роком все більше відчувався! Успіхів всім учасникам! А перемоги найсильнішим», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Сценарний план проведення заходу:

01.06. – початок першого дня змагань  - 11.00 год.

Парад відкриття змагань з 13.00 год. -   14.00 год.

Продовження змагань з 14.30 год.      -   17.00 год.

02.06 – початок другого дня змагань   -  09.00 год.

Закриття змагань. Нагородження переможців та призерів - 13.00 год. до 14.00 год.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: