В Добротворі стартують Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное "Стрімкі човни"

09 липня 19:21
Переглядів: 409
веслування

12-13 липня в селиші Добротвір, що у Кам’янка-Бузькому районі Львівщини, розпочинаються Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни» (західна зона), повідомили в управлінні з питань фізичної культури та спорту ЛОДА. Загалом Всеукраїнські змагання «Стрімкі човни» проводяться у чотирьох містах України - Херсон, Полтава, Київ та Львів.

Змагання «Стрімкі човни» в західній зоні зберуть понад 250 веслярів з Луцька, Ковеля, Новодністоровська, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельницького, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Березного, а також вихованців усіх чотирьох веслувальних спортивних шкіл Львівщини – СДЮШОР «Веслярик», ДЮСШ № 3 м. Львова, СДЮШОР № 1, ДЮСШ «Добротвір».

Змагання відбуватимуться на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір» (смт. Добротвір, вул. Озерна,4). Початок змагань о 9.00.

Головний суддя змагань – суддя І категорії Ігор Слівінський (смт. Добротвір).

За результатами зональних стартів визначаться команди-учасники фінальних Всеукраїнських змагань «Стрімкі човни», що відбудуться в період з 31 липня до 3 серпня ц.р. у місті Дніпропетровську.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: