В Дрогобичі завершився всеукраїнський юнацький баскетбольний турнір

12 листопада 16:55
Переглядів: 230
баскетбол

6-8 листопада 2014 року в Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського відбувся другий Всеукраїнський турнір із баскетболу серед юнацьких команд, присвячений пам’яті засновника та першого директора Дрогобицької ДЮСШ Богдана Ковриги "Меморіал Богдана Ковриги". Участь у змаганнях взяли участь по дві команди з Дрогобича, Львова, Мукачевого та по одній з Івано-Франківська та Трускавця.

Змагання проведено у двох вікових категоріях — для гравців 1999-2000 та 2001-2002 років народження.

Напружено та емоційно відбувався кожен матч і переможець визначався лише в останньому матчі. Всі команди продемонстрували неабияку волю до перемоги й намагалися проявити найкращі технічні й тактичні здібності.

Перемогу в старшій віковій категорії святкували господарі турніру — юні баскетболісти команди “Дрогобич-1”, друге місце посіла команда з міста Львова, третіми були трускавчани.

Серед команд за участю гравців 2001-2002 р.н. переможцями також стали баскетболісти з Дрогобича, срібними призерами — львівська команда, а «бронзу» виборола команда з Мукачевого.

Визначалися також кращі гравці в кожній команді, які отримали призи та подарунки від організаторів турніру. Усі команди-учаснииці нагороджені кубками, почесними грамотами та медалями. Вручили нагороди директор дитячо-юнацької спортивної школи Іван Файчак, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та президент федерації баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький.

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: