В Favbet Лізі 1 скасовується перехід команд до другої ліги

22 травня 09:00
Переглядів: 196
пфл

Центральна Рада ПФЛ скасувала перехід команд Favbet Лізі 1 до другої ліги за підсумками змагань.

Беручи до уваги форс-мажорні обставини, викликані бойовими діями у Краматорську, з метою максимального збереження цілісності Ліги та враховуючи пряму загрозу життю футболістів, тренерському штабу та керівництву клубу, Центральна Рада ПФЛ прийняла Постанову вважати матчі, що мали бути проведені за участі команди "Авангард" до кінця сезону Favbet Ліга 1, такими, що не відбулися через форс-мажорні обставини.

Зокрема, у Постанові йдеться про наступні матчі:

- "Авангард" – "Суми";

- "Авангард" – "Геліос";

- "Авангард" – "Полтава";

- "Сталь" А – "Авангард"

Як повідомляється у листах ФК "Авангард" від 21 травня 2014 року № 35 та 36, активні бойові дії під час проведення антитерористичної операції у місті унеможливлюють вільне пересування містом, проведення тренувального процесу, прийняття команди гостей та участь у виїзних матчах, що ставить під загрозу повноцінне функціонування клубу.

Згідно з Постановою Центральної Ради від 21 травня 2014 року № 12, у кожному із зазначених матчів встановлюється рахунок "-:-".

Отже, враховуючи втрату спортивного принципу у зв’язку з різними умовами, у яких опинилися клуби Favbet Ліги 1 у процесі змагань, члени Центральної Ради ухвалили Постанову про скасування переходу команд до другої ліги за підсумками змагань.

В Favbet Лізі 1 скасовується перехід команд до другої ліги - изображение 1

В Favbet Лізі 1 скасовується перехід команд до другої ліги - изображение 2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: