В Івано-Франківську буде ще один стадіон?!

03 березня 08:46
Переглядів: 350
рух

У генеральному плані Івано-Франківська передбачено будівництво нового стадіону в північно-східній частині міста. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прикарпатський журналіст Володимир Омом.

“Залишилося чомусь поза увагою, мабуть, найбільший стадіон області, а може, й Західної України – назви не знаю, але він є реально в генплані міста, який презентували та котрий жваво обговорюється наразі. Судячи з того генплану, він значно більший за “РУХ” (орієнтовно 23000 -24000 посадочних місць, і це, коли добудують), мабуть, 50000. Розташовуються у північно-східній частині славного міста, поблизу річки Бистриці-Надвірнянської. Ось так…”, – написав журналіст.

Згідно з мапою, місце розташування стадіону буде між вулицею Івасюка (неподалік чоловічого монастиря) та мікрорайоном “Каскад”.

Таким чином, до вже існуючих семи стадіонів (“Гірка”, “Рух”, “Наука”, “Юність”, “Автоливмаш”, стадіон ІФНТУНГ) додасться стадіон зі штучним покриттям (так званий “стадіон УЄФА”) та ось цей “гігант”, передбачений у генплані міста.

Стадіон

Стадіон

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: