В Івано-Франківську фінішував турнір з легкої атлетики

29 квітня 15:32
Переглядів: 226
легка атлетика

Відчути смак перемоги, пережити відчуття поразки. В Івано-Франківську фінішував  турнір з легкої атлетики. Півтори сотні  учасників і  10 команд із Західної України  змагалися в різноманітних дисциплінах. У програмі  спартакіади  -   стрибки  у висоту та довжину,  метання спису, диску, молота   і  штовхання ядра.  А ще  легкоатлети позмагалися  на бігових доріжках.    Щоправда, із  статусу Міжнародної  спортивна подія автоматично перейшла на рівень Всеукраїнської. Чимало спортсменів із близького зарубіжжя не приїхали на Прикарпаття у зв”язку із складною  політичною  ситуацією  в Україні.

Турнір з легкої атлетики  відбувається   12 років поспіль. Традиційно присвячується  Пам”яті заслужених  працівників  спорту Бориса Яськевича та Михайла  Дебенка. Саме вони були причетні до    розвитку на Прикарпатті самобутньої  легкоатлетичної школи.

Рівень легкоатлетичних  досягнень  підвищився, а от масовість цих видів спорту  різко знизилася, бідкаються спортивні фахівці.   Обмежене фінансування дитячого спорту спричинило те, що талановиті легкоатлети класичних  спортивних  дисциплін  переходять в ігрові види спорту.

Амбіції у більшості юних легкоатлетів схожі: подолати уже встановлені  рекорди і  прославити Україну. Щоправда,  більшість з них усвідомлює, великий спорт великих грошей не гарантує.

Зазвичай поїздки юних спортсменів  на такі  змагання фінансують батьки. І навіть за таких обставин вони не відмовлятися від участі в турнірах. До них активно готуються як спортсмени, так і тренери. Адже  це відбірковий етап, що дає путівку на більш престижні чемпіонати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: