В Івано-Франківську моршинська "Скала" U-17 та U-15 зустрічалися проти "Ніки"

15 травня 18:00
Переглядів: 158
Скала

14 травня відбулися матчі 15-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. В Івано-Франківську моршинська «Скала» U-17 та U-15 зустрічалися проти «Ніки», а команди АФ «Скала» U-16 та U-14 грали вдома у Моршині з тернопільською ДЮСШ.

Два виїзні поєдинки проти новачки ліги принесли нашим хлопцям чотири залікові очки. У грі 17-річних команд «Скала» після розгромної перемоги вдома в попердньому турі над ужгородським СДЮСШОР (5:1) й цього разу виборола впевнену перемогу. Вирішальним тут став другий тайм. Спочатку, рахунок відкрив Микола Ісаєв, а через десять хвилин збільшив перевагу моршинців Василь Герег. Рахунком - 2:0 не змінився до кінця зустрічі. Ця звитяга вивела нашу команду на другий рядок турнірної таблиці, адже у звітному турі у львівському дербі «УФК-Карпати» та «Карпати» зіграли внічию – 2:2. Отож, «УФК-Карпати» й надалі очолюють турнірні перегони, а «Скала» та «Карпати» мають по 30 очок. Однак наші хлопці випереджають команду з міста Лева за кількістю перемог.

У матчі 15-річних команд юні моршинці також першими відкрили рахунок. Ще до переви знову забитим мячем відзначився Патрік Лесишин, однак у другому таймі господарі зуміли відігратися. Отож, арбітр зафіксував бойову нічию - 1:1.

А на полі моршинського стадіону «Медик» першими грали команди 2000 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – ДЮСШ (Тернопіль) – 3:0 (1:0)

14 травня 2016 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 17 градусів. Арбітр: Володимир Дзюра (Рівне). Асистенти арбітра: Іван Родін (Львів) та Марта Ільницька (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Денис Шамарін, 4. Ярослав Миронюк-к., 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Микола Тишкун, 20. Павло Стегніцький, 14. Артур Льонгер (9. Андрій Корендович, 64), 8. Назар Цвик (6. Назар Цимбала, 72), 16. Роман Михайленко (12. Максим Мазурак, 64), 11. Микита Фомін (15. Юрій Лучко, 77), 19. Роберт Якоб (18. Остап Марченко, 80).

Тренер – Юрій Галій.

Голи: Роман Михайленко (9), Микита Фомін (75), Максим Мазурак (77).

16-річна команда вихованців Академії футболу «Скала» зуміла взяти переконливий реванш за мінімальну поразку (0:1) в Тернополі у матчі першого кола.

Перед грою тернополяни, які йшли шостими, маючи 15 очок, випереджали «Скалу», що мала на три пункти менше і сьомий рядок у турнірній таблиці. Тому лише перемога дозволяла команді Юрія Галія наздогнати в турнірних перегонах своїх сусідів. І це нашим хлопцям вдалося сповна.  І все ж найголовнішим у цій зустрічі був сам зміст, продемонстрований моршинською командою, зарядженість і жага до боротьби, чого ми не завжди бачили у попередніх матчах.

Відкрив рахунок на 9-й хвилині Роман Михайленко, який зумів перехопити передачу від капітана тернополян Віталія Шеремета, і вийти на побачення з голкіпером, після чого нашому правому вінгеру залишалося лише поцілити у ворота метрів з десяти.

Ще до перерви, на 15-й хвилині, лише поперечка врятувала гостей від удару Фоміна. І все ж Микита не пішов з поля без забитого голу. Вже після перерви, отримавши мяча з аута, нападник «Скали» поблизу штрафного майданчика ДЮСШ накрутив двох оборонців і потужно пробив і ближню «дев`ятку»: гол-красень!

А довів рахунок до розгромного Максим Мазурак, який вийшов на заміну кілька хвилин до цього. Щоправда, не обійшлося тут без грубої помилки воротаря тернопільської команди.

Є ГРА, Є Й РЕЗУЛЬТАТ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – ДЮСШ (Тернопіль) – 3:0 (3:0)

«Скала»: 1. Святослав Барасюк, 88. Олександр Цюпер (17. Ігор Качурка, 46) 15. Віталій Шемеляк (10. Віталій Іващук, 50), 19. Віталій Волос, 33. Святослав Лазор, 3. Артем Глібко, 22. Андрій Петрик (5. Василь Драган, 42), 14. Тарас Вахович (8. Максим Медловський, 54),  7. Василь Пасічняк, 9. Олег Матуляк (20. Максим Братуш, 57), 23. Станіслав Максимів (16. Володимир Паєвський, 57).

Тренер – Анатолій Петрик.

Голи: Олег Матуляк (12), Василь Пасічняк (16), Станіслав Максимів (22).

Схожа ситуація із турнірним розташування команд була і перед грою наймолодших команд. Тут тернополяни також випереджали команду Анатолія Петрика на два очки. ДЮСШ йшла п`ятою з 19-ма очками, а в слід за ними розташовувалася «Скала» з 17-ма пунктами. Звісно, пам`ятаючи ще й за поразку у грі першого кола в Тернополі, юні моршинці прагнули реваншу. І це їм вдалося. Як і їхні 16-річні товариші, моршинські академіки провели наразі навесні свою найкращу гру, показавши красивий видовищний і головне результативний футбол.

Героєм зустрічі став нападник «Скали» Василь Пасічняк, який був причетним до всіх трьох голів, проведених ще у першому таймі. Спершу наш лівий вінгер виступив асистентом Олегу Матуляку. Другий гол провів він сам. А третє взяття воріт відбулося після удару Пасічняка, який воротар тернополян зумів парирувати, проте першим на добиванні був нападник «Скали» Станіслав Максимів.

За матеріалами: fcskala.com