В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів, тренерів та меценатів міста

03 січня 16:00
Переглядів: 153
Івано-Франківськ

30.12.2016р. в залі засідань виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради відбулось урочисте нагородження спортсменів, тренерів та провідних фахівців у галузі фізичної культури та спорту за підсумками року.

З привітальним словом виступив директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано – Франківської міської ради, зазначивши, що 2016 рік був особливо вдалим для івано – франківських спортсменів, котрі з гідністю представили наше місто та державу на міжнародному рівні. Так, в результаті 186 спортсменів здобули 208 медалей впродовж року, з них 23 на міжнародних змаганнях.

Отож нагородження відбувалось в наступних номінаціях: 

- Кращі спортсмени міста у 2016 році
- Кращі юні спортсмени міста у 2016 році
- Кращі тренери міста у 2016 році
- Меценат спорту у 2016 році

Нагороди, грамоти та подяки міського голови вручив заступник міського голови Олександр Левицький, попередньо привітавши переможців та номінантів з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, та побажавши нових спортивних звершень, міцного здоров’я та досягнення запланованих результатів.
Привітати спортсменів та тренерів прийшли маленькі зіркові гості – вихованці дошкільного навчального закладу № 3 «Бджілка», старшої групи «Метелик». Щирі дитячі посмішки та віршовані рядки змусили кожного посміхнутись та згадати, що всі ми родом з дитинства, а великий результат починається з маленького кроку та допомоги наставника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: