В Івано-Франківську нагородили кращих юних спортсменів

16 грудня 14:30
Переглядів: 75
Спорт

15 грудня в Івано-Франківську вже вп’яте відбулась церемонія нагородження юних спортсменів, що займаються єдиноборствами, під назвою “Воїн року”.

На захід, крім боксерів, таеквондистів та каратистів, прийшли і представники влади – заступник міського голови Олексій Кайда, директор департаменту освіти і науки Ігор Смаль, а також ректор ПНУ Ігор Цепенда та стронгмен Назар Павлів. Вони висловили свою підтримку цієї церемонії та відзначили важливість спортивного виховання юних прикарпатців.

“Зараз такий час, що наше першочергове завдання – забрати молодь з вулиць у спорт, щоб в їх головах були думки про олімпійське золото, нагороди, звершення. Міська рада посприяла цьому заходу, адже спортивні свята є дуже важливими”, – розповів Олексій Кайда.

Ігор Цепенда зазначив, що за такими церемоніями завжди стоїть важка праця спортсменів, та запросив усіх бажаючих вступати до Прикарпатського національного університету, щоб займатись в його спортивних залах.

Після цього розпочалась, власне, сама церемонія нагородження. Учасників розділили на кілька категорій за віком: діти, юніори, кадети і так далі. Найкращі юні спортсмени та спортсменки отримували свої нагороди з рук відомих людей Прикарпаття

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: