В Івано-Франківську організовують масштабний стрітбольний турнір для дітей та дорослих

06 вересня 11:00
Переглядів: 138
стрітбол

17-18 вересня в Івано-Франківську відбудеться перший всеукраїнський турнір зі стрітболу #vambud_cup .

До участі в змаганнях запрошують команди у трьох вікових категоріях: гратимуть два дивізіони серед дітей (6-7 класи та 8-9 класи) та розіграють турнір серед дорослих будь-якого віку.
Як розповів організатор змагань, президент будівельної компанії “ВАМБУД” Микола Ковальчук, спортсмени та аматори боротимуться не лише за медалі, а й цікаві нагороди. Команда-переможець серед дорослих отримає 8 тисяч гривень, “срібний” призер — 4 тисячі, і “бронзовий” – 2 тисячі гривень.
Найправніші ж дітки виборять сучасні наплічники, баскетбольні м’ячі та ігрову форму.

“Якщо порівнювати призові фонди, то вони більші, аніж у Києві. Чекаємо команди з усієї України. Ми запросили також представників хіп-хоп культури для виступів, ведучих для яскравих коментарів гри. Надіюся, це не просто буде турнір, а фестиваль, шоу. Хочемо популяризувати цей вид спорт. Адже це здоровий спосіб життя”, – анонсував організатор змагань Микола Ковальчук.

Турнір прийме Фізькультурно-оздоровчий центр на Симоненка,13.

Змагання присвячені з нагоди 10-річчя компанії “ВАМБУД” та відбудеться за підтримки KMB-service та торгової марки “ВАМ”.

До слова, Ковальчук повідомив, що наразі обласна федерація баскетболу готує низку шкільних змагань для популяризації цієї гри.

“В нас в області дуже багато обдарованих і талановитих дітей, потрібно просто дати їм змогу проявити себе”, – переконаний Ковальчук.

Бажаючі взяти участь у поєдинках можуть дізнатися деталі за телефоном – 050 882 90 30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: