В Івано-Франківську проведено футбольний міжнародний дитячо-юнацький турнір

13 січня 20:40
Переглядів: 256
футбол

9 до 11 січня у чотирьох спортивних залах міста-столиці Прикарпаття відбувся 3-й міжнародний дитячо-юнацький турнір з футзалу, який відомий спортивній громаді під назвою «Прикарпатське Різдво». На старт змагань вийшли юнаки і хлопці 2000, 2002, 2004 та 2005 років народження у двох вікових групах. Це понад пів сотні команд з України та Польщі (Tomasovia з Томашова Любельського). А це вже свідчення того, що турнір став наймасовішим, який проведено у цьому році на території Західної України.

Кожна команда зіграла на турнірі щонайменше 5-ть ігор. Так, що молоді гравці мали хорошу нагоду показати все краще, чого навчилися.

Мета змагань, за словами організаторів, це пошук нових талантів посилення дружби між представниками різних регіонів України та з-закордону.

Все це добре, але важливо, що у непростий для України час до Прикарпаття з’їхалось така велика кількість дітей, які марять футболом. Додатково турнір приурочили до пам’яті Заслуженого тренера УРСР Петра Савчука і Різдва Христового. І щоб там не казати, але для багатьох дітей різдвяні свята – перше святкування християнського празника такого масштабу. Тож слова вдячності у тому, що турнір з року в рік розвивається і розширюється, належать президентові ДЮФК «Юніор» Володимиру Чуйко і спортивному директору ДЮФК «Юніор» Степану Микуляку. Приємно, що помічне плече, аби дітям нічого не бракувало, підставили місцевий спорткомітет, департамент у справах молоді, сім’є та спорту ОДА, фірми «Браго» і «Граніт», підприємство «Карпати» і товариство «Західуніверсалбуд».

Серед учасників змагань виступили такі солідні клуби, як «Карпати» (Львів), «Чорноморець» (Одеса), «Буковина» (Чернівці), «Арсенал» (Київ), «Говерла» (Ужгород), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), але не всім з них вдалося добратися до п’єдесталу пошани. Бо, як відомо, у футбол грають майстри, а не імена. Тож боротьба була завзята і цікава аж до фінального свистка турніру.

Серед 9-ти річних не мали собі рівних гравці житомирського «Полісся», які у вирішальному і драматичному матчі взяли гору над командою з міста Іллічівськ, Одеської обл. щойно в серії післяматчевих пенальті – 4:2. Основний час завершився унічию – 1:1. Приз кращого гравця дістався представникові чорноморського міста - Максиму Деркачу.

У групі дітей 2004 рн. івано-франківський «Ураган» відправив у ворота хмельницького «Новатора» три «сухі» м’ячі. Кращий гравець матчу Павло Скицький з «Урагану».

Серед 12-ти річних кращими виявились футболісти житомирського «Фенікса», які вирвали перемогу над місцевим «Юніором» у серії післяматчевих пенальті – 6:5. Основний час – 2:2. Приз кращого футболіста отримав Дмитро Просудок «Юніор».

І нарешті у найстаршій віковій групі (14-ти річні) перемогу святкували …хлопці-організатори з «Юніора», які завдали два результативні удари по воротах «Прикарпаття», а свої втримали на …«замку». Тож – 2:0 і головний трофей у нагороду. У цьому матчі одним з кращих був син президента клубу «Юніор» - Сергій Чуйко.

Нагороди кращим футболістам вручав відомий наставник і Заслужений тренер України Петро Кушлик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: