В Івано-Франківську пройде Олімпійський день

19 червня 12:40
Переглядів: 190
олімпіада

З ініціативи Міжнародного олімпійського комітету вже 20-ий рік поспіль в день заснування МОК Національний олімпійський комітет спільно з місцевими структурами проводить Олімпійський день, до програми якого входять Олімпійський день бігу та спортивно-видовищні заходи.

Традиційно Івано-Франківський комітет фізичної культури і спорту спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та спортивними громадськими організаціями міста організовують спортивне свято. Про це розповіли в Івано-Франківському МВК. Олімпійський день планується провести за участю представників органів місцевого самоврядування, відомих спортсменів та тренерів, дітей із дошкільних навчальних закладів, учнів спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентської молоді та любителів спорту, людей з обмеженими фізичними можливостями. 

Метою заходу є популяризація фізичної культури і спорту, олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя в місті. Учасники змагатимуться у семи вікових групах на дистанціях від 30 м для дошкільнят та до 2000 м серед провідних спортсменів, студентської та учнівської молоді міста.

Олімпійський день бігу в Івано-Франківську відбудеться 21 червня 2014 року на пл. А. Міцкевича, по вул. Грушевського та по вул. Курбаса.

Переможці, призери змагань отримають нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: