В Івано-Франківську пройшли змагання ветеранів з плавання

25 лютого 20:25
Переглядів: 238
плавання

В Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбувся відкритий чемпіонат області "Кубок Прикарпаття" серед ветеранів в категорії "Мастерс".

За словами організаторів заходу, у змаганнях взяли участь понад сто учасників віком від 25 до 76 років, які приїхали з Києва, Львова, Одеси, Черкас, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Рівного, Калуша, а також франківці.

На чемпіонат були запрошені найсильніші плавці з вищезгаданих регіонів, які в минулому стали переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань. Команда Прикарпаття була представлена  призерами чемпіонатів України майстрами спорту Романом Лесівим, Галиною Симоненко, Євгеном Ракаєвим, Віталієм Струтинським, Надією Столярчук, Катериною Долаврук, Віктором  Майструком, Вячеславом Дроздовим. Її очолив начальник управління молоді і спорту ОДА, кандидат у майстри спорту, в минулому також призер всеукраїнських змагань Ростислав Микитюк.

Слід зазначити, що  іванофранківці завоювали 14 призових місць. Свій внесок у скарбничку прикарпатських спортсменів зробив і Ростислав Микитюк, посівши третє місце на дистанції 50 метрів брасом. Також учасники змагань вшанували хвилиною скорботи Героїв Небесної Сотні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: