В Івано-Франківську пройшов міжнародний легкоатлетичний турнір

01 грудня 18:45
Переглядів: 200
легка атлетика

На базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання та спорту України розпочався VII турнір з легкої атлетики, присвячений вшануванню пам'яті викладача цього закладу Антона Кривого.

Для участі у заході, організованому за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації та обласної федерації легкої атлетики, на Івано-Франківщину з'їхалися 300 спортсменів з Житомирської, Рівненської, Львівської областей, повідомляє Івано-Франківська ОДА.
 
"Наш легкоатлетичний турнір набуває популярності. Вже другий рік поспіль на Прикарпаття для участі в ньому приїжджають команди Польщі та Молдови, − розповів директор коледжу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Любомир Пасічняк. − На змаганнях виступатимуть юнаки та дівчата 1997-1998 років народження".

У програмі турніру передбачено біг на 50, 400, 1500, 3000 метрів, стрибки у висоту та довжину, штовхання ядра, комбіновану естафету. Спортивні змагання триватимуть упродовж двох днів.

"Проведення турніру в складних для країни умовах є свідченням того, що наша держава непереможна, а молоді учасники змагань − її успішне майбутнє, − зазначив на відкритті заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. − Факт участі у змаганнях спортсменів з Польщі та Молдови є актом підтримки України в період її боротьби із зовнішнім агресором".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: