В Івано-Франківську пройшов третій тур першої шкільної баскетбольної ліги "Оранжевий м'яч"

07 квітня 13:14
Переглядів: 159
баскетбол

Представниця обласної Федерації баскетболу, суддя Аїда Євтушенко розповіла, що у першому турі учасниками були по 30 команд хлопців та дівчат, у другому - по 15, а у третьому - по 8. У четвертому будуть змагатися по 4 команди за коловою системою.

Кожного разу учасники отримували призи, наприклад, баскетбольні м’ячі, сітки, маніжки. На переможців останнього туру чекаю наплічники та спортивна форма.

«Ми хотіли оцінити вміння школярів. Після першого туру дехто записався на секції з баскетболу, найкращих дітей ми візьмемо у збірні міста та області для участі у Чемпіонаті України», - прокоментувала вона.

Враженнями від гри поділилися юні баскетболісти. Ілля Янчук прийшов на змагання з бойовим настроєм, хотіли з командою вибороти перше місце.

"Хочу для себе і для школи принести нагороду. Це вже моя третя гра, не важко було перемагати суперників", - сказав хлопець.

Катя Предко каже, що одразу було зрозуміло, що їхня команда переможе.

«У суперників м’яч вискакував і погано забивали. А ми гарно граємо, довго займаємося та ходимо на гуртки. Нам всі бажали удачі», - поділилася дівчина.

Тож у фінал вийшли команди дівчат шкіл №19, 23, 25, гімназії №2 та команди хлопців шкіл 19, 23, 22 та гімназії №2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: