В Івано-Франківську пройшов Всеукраїнський тенісний турнір "Stanislaw Cup"

08 жовтня 14:35
Переглядів: 267
теніс

На кортах муніципального фізкультурно-оздоровчого центру міста Івано-Франківська пройшов Всеукраїнський турнір з тенісу “Stanislaw Cup”.

Ідея започаткувати такі змагання належить спортивному клубу “AliaS”.Його проведення у 2014 році спільним рішенням ініціювали міська влада, спонсори та меценати, відділення НОК в Івано-Франківській області. Цьогоріч у турнірі взяло участь майже 60 учасників. Тенісисти грали в чотирьох вікових групах – до 8, 10, 12 і 14 років.

Найбільш представницькими виявилися змагання дітей до 8 і до 10 років. Вперше у місті було організовано ігри з міні-тенісу, як підвідного виду тенісу. Дітки змагалися полегшиними м’ячами і малими ракетками. 

Фінали провели 3 жовтня. Переможницею у віковій категорії до 8 років серед дівчаток стала Дячук Софія (Коломия), серед хлопчиків переміг Боднарчук Павло (Івано-Франківськ, SC “AliaS”). Гідно конкурували призери змагань: Ковальчук Олександра (II місце, SC “AliaS”) і Панасенко Майя (III місце, SC “AliaS”) – серед дівчат. Кальян Артур (II місце, SC “AliaS”), Сільчук Данило (III місце, Надвірна) – серед хлопців.

У віковій категорії до 10 років перемогу святкувала учениця Савуляка Романа Маркіяновича, коломиянка – Данилишин Яна, другою була тенісистка SC “AliaS” – Яцишин Тая (Івано-Франківськ), третя – Грабовська Вікторія (Львів). Серед десятилітніх хлопчиків найбільш успішним виявився надвірнянець Буній Олексій, львів’янин Лобозінський Іван – другий, а Матіос Денис – третій.

Протягом 4-5 жовтня турнір з тенісу проводився у вікових групах до 12 і 14 років. Фінальна сітка до 12 років розподілила юнаків і дівчат за такими місцями: Гураль Сніжана (I місце, Івано-Франківськ), Осадець Ірина (II місце, Коломия), Гарасимко Діана (III місце, Івано-Франківськ); Курилюк Святослав (I місце, Коломия), Йосипенко Назар (II місце, Івано-Франківськ), Брановський Валентин (III місце, Львів).

Класні фінальні зустрічі продемонстрували старша вікова група дітей – до 14 років. Серед дівчат перемогла Гураль Ірина, яка у запеклій боротьбі на тайбрейку (11:9) виграла у Яни Бондарчук. Львів’янка Анастасія Гасій третя. Представник івано-франківської школи тенісу Юрій Боднарчук (SC “AliaS”) яскраво переграв усіх своїх суперників, віддавши у п'яти іграх всього 6 геймів. Львів’яни – Теплий Маркіян і Стецик Ілля, другий і третій відповідно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: