В Івано-Франківську серед школярів популяризують регбі

04 грудня 17:30
Переглядів: 140
Регбі

3 грудня  у Івано-Франківську на базі загальноосвітньої школи № 25 презентували програму «Зіграй в регбі».

Її метою є популяризація регбі та її цінностей, дає можливість дітям попробувати пограти в регбі у сучасному і безпечному середовищі за допомогою трьох ключових пунктів Програми: попробуй – зіграй – залишайся.

Захід відбувся з ініціативи Федерації регбі Івано-Франківської області за підтримки управління освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

На семінарі-практикумі для вчителів фізкультури шкіл міста програму представив координатор програми в Україні Павло Рожков. Разом з тим регіональній федерації був вручений коплект форми та спорядження для регбі-5 і мячі.

У практичній частині вчителі фізкультури ознайомились з грою регбі-5, яку продемонстрували учні Івано-Франківської ДЮСШ-2.

У продовженні роботи у рамках Програми та на виконання її цілей з 15 по 18 грудня відбудеться турнір з регбі-5 серед шкіл міста Івано-Франківська, у якому вже виявили бажання зіграти дванадцять шкіл міста.

Регіональні заходи з реалізації Програми у 2016 році будуть поширені на всеукраїнський рівень, де заплановано проведення двох Фестивалів з регбі-5 у Одесі і Львові.

Угоду про поширення Програми «Get in to rugby» на території України під назвою «Зіграй в регбі» було укладено 5 вересня у Києві між Федерацією регбі України та Міжнародною федерацією регбі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: