В Івано-Франківську створять професійний футбольний клуб

11 листопада 11:15
Переглядів: 3391
Засідання
Вчора, 10 листопада, в залі засідань Івано-Франківської ОДА розпочалось розширене засідання Виконавчого комітету Івано-Франківської обласної федерації футболу. Голова ІФФФ заявив про створення нового професійного футбольного клубу - ФК "Івано-Франківськ".
 
У засіданні беруть участь заступник голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Ігор Пасічняк, народний депутат УкраїниІгор Насалик, президент Професійної футбольної ліги України Макаров та перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Каденко.
 
На засіданні голова ІФФФ Тарас Клим нагадав про приїзд Президента та закладання капсули для нового стадіону. Саме це, вважає голова ІФФФ, відродить професіональний футбольний клуб та концепцію створення регіональної дитячо-юнацької Академії в м.Івано-Франківськ.
 
“Сьогодні бюджет наповнений. Нам треба на відновлення і реалізацію футболу в області 7-10 млн грн, то не є великі гроші. Я це знаю, бо бачу бюджет, як міської ради, так і обласної. Хто хоче працювати – долучайтесь. роботи вистачить всім, на громадських засадах – 100%.”, - зазначив Клим Тарас Петрович.
 
Як відомо, в Івано-Франківську є 6 дитячих клубів, а в області загалом – більше 20-ти. 

Для створення професійного футбольного клубу міста пропонується назва ФК “Івано-Франківськ”, але ця назва не є остаточною – якщо у когось будуть інші запропоновані назви, то створиться конкурс щодо назви та символіки майбутнього клубу.

Початок ліцензування та переатестації нового клубу голова ІФФФ просить перенести із завтрашнього дня і на 30 календарних днів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: