В Івано-Франківську триває Чемпіонат студентської баскетбольної ліги серед жіночих команд сезону 2016-2017

22 квітня 14:00
Переглядів: 91
Баскетбол

20 квітня у спорткомплексі медичного університету відбулася гра між командами Івано-Франківського національного медичного університету та медколеджу.

За словами тренера Сергія Вашкевча, гра була цікавою та принциповою. Команди змагалися за 2 і 3 місця у групі Б. 

«Протягом трьох четвертей дівчата з університету вели в грі з різницею в 10 очок. Тільки в останній чверті гравчині з медколеджу змогли таки наздогнати суперниць, але їм не вистачило часу і вони програли з різницею в 4 очки.

Тепер дівчатам з університету залишилось ще зіграти з командою КЕП ІФНТУНГ і при умові, що вони переможуть, то увійдуть безпосередньо до фінального етапу», - зазначив він.

Гра завершилася з рахунком 41:37 на користь дівчат з ІФНМУ.

Тренер наголосив на необхідності проведення таких заходів.

«За статистикою баскетбол цьогоріч один із найпопулярніших видів спорту в Україні, бо є великі досягнення у наших чоловіків та жінок. Окрім дитячого та дорослого пропагуємо студентський баскетбол. Це також важливо», - прокоментував він.

Враженнями від Чемпіонату поділилися також гравчині. Студентка медичного коледжу Роксолана Параскевич вже була учасницею трьох ігор. Були перемоги та поразки. 

«Під час ігор можна себе проявити, показати характер, волю до тренування, адже було вкладено багато сил. Ми працюємо над технікою кидання м’яча. Також подружилися з дівчатами, знайшли людей із спільними інтересами», - сказала дівчина.

«Змагання дозволяють з користю провести вільний час, розвіятись від навчання та тримати себе у формі. Це не важко, тренуюсь для себе. Щоб перемогти суперника треба до цього відповідально ставитись, як і до будь-якої справи у своєму житті. Потрібно не пропускати тренування, щоб була користь. Також має бути правильний психологічний настрій і треба враховувати, що баскетбол – це командна гра», - додала представниця команди медуніверситету Тетяна Іванюк.

Нагадаємо, учасниками Чемпіонату є 8 команд. З кращих гравчинь сформують команду, яка представлятиме Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: