В Івано-Франківську урочисто розпочався І тур Обласного дитячого чемпіонату з баскетболу

17 грудня 13:10
Переглядів: 204
Баскетбол

У суботу, 17 грудня, в Івано-Франківську у спортивному комплексі «Олімп» урочисто розпочався перший тур Обласного дитячого чемпіонату з баскетболу серед учнів 2005-2006 років народження.

Учасниками є 11 команд юнаків та 8 команд дівчат. Вони з Івано-Франківська, Калуша, Галича, Коломиї, Надвірної, Долини, Снятинського району та Верхнянської громади. Про це йдеться у Фейсбук-спільноті “Федерація баскетболу Івано-Франківської області“.

Тренерка Катерина Редюк зазначила, що метою змагань є популяризація дитячого баскетболу.

«Хочемо, щоб у майбутньому діти йшли, як кажуть, у велике плавання, великий спорт і представляли нашу область на вищому рівні», – прокоментувала вона.

Юних баскетболістів привітав очільник Обласної федерації баскетболу, яка організувала змагання, Микола Ковальчук. Він зазначив, що такий захід проводиться вперше за роки незалежності України.

«Баскетбол не є настільки популярним видом спорту, як в Америці, Іспанії, але за рахунок таких змагань ситуацію можна змінити. Головне, це здоров’я діток. Хай вони розвиваються і ростуть здоровими. Це ж майбутнє нашої нації», – сказав він.

Пана Миколу тішить, що Обласний чемпіонат з баскетболу зацікавив велику кількість команд і висловив сподівання, що на наступний рік ситуація покращиться. До речі, під час змагань відбирати кращих гравців, які представлятимуть Прикарпаття на Чемпіонаті України.

Натхнення та успіхів побажав гравцям також начальник управління молоді та спорту виконкому Віталій Матешко.

У спорткомплексі прозвучав Гімн України. Для заохочення юним гравцям вручили маніжки.

Захоплені участю у змаганнях також діти. Іванофранківець Данило Муха каже, що це цікаво.

«Я граю у баскетбол, щоб могти друзям порадити, як це правильно робити і з ними грати. Мені подобається кидати м’яч», – поділився хлопець.

«Можна побігати, весело провести час. Чи буду далі грати, ще не думала», – додала Віка Шелепа з Долини.

17 грудня впродовж дня будуть відбудеться 9 ігор. Чемпіонат триватиме впродовж навчального року за коловою системою, кожна команда має зіграти із суперником.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: