В Івано-Франківську урочисто відкрили Чемпіонат України з шашок-100

03 лютого 20:00
Переглядів: 132
Шашки

Сьогодні, 3 лютого, в Івано-Франківському Центрі патріотичного виховання молоді ім. С. Бандери відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України з шашок-100 серед молоді та юнаків.

На чемпіонат приїхали учасники 11 команд з обласних центрів України, одна команда з м. Києва та одна з Івано-Франківська. Впродовж 5 днів відбуватимуться змагання з класичної гри, 7 лютого – з швидкої гри, а 8 і 9 лютого – з блискавичної. Також 7 лютого будуть нагороджувати переможців класичної гри, а 9 лютого судді підведуть загальні підсумки.

Директор департаменту молодіжної політики та спорту, Ігор Матешко, зазначив, що на класичну гру прибули 96 спортсменів, але ще приїдуть окремі спортсмени на швидку та блискавичну.

“Уже вчетверте змагання відбуваються в Івано-Франківську. Завдяки тому, що чемпіонат відбувається в Івано-Франківську, то з нашого міста беруть участь 17 спортсменів. І ми хочемо побажати їм успішно виступити”, – говорить Ігор Матешко.

Також відомо, що попередні роки у команди Івано-Франківська було декілька призерів, тоді спортсмени відібралися в склад збірних і виступали в Європі.

Заслужений майстер спорту України з шашок, Ольга Балтажи, розповідає, що великі надії шашкова федерація покладає на старшу вікову групу.

“Найпотужніша молодь до 26 років. Ми сподіваємось, що вони успішно виступлять на цьому чемпіонаті”, – Ольга Балтажи.

Під час відкриття усі разом виконали Гімн України, прочитали молитву, а священик окропив учасників та присутніх людей. На завершення прозвучали два музичні привітання і розпочався чемпіонат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: