В Івано-Франківську відбулась акція "Футбол проти расизму"

21 вересня 15:02
Переглядів: 126
Футбол

В суботу на стадіоні "Металіст" в Івано-Франківську відбувся товариський матч серед іноземних студентів.

На старт турніру в рамках акції "Футбол проти расизму" вийшли два студентські колективи - "Black Stars", що складалась з студентів-іноземців з Гани, та "Eagles", основу якої сформували нігерійські спудеї. В змаганнях планувалась участь ще двох місцевих команд, та у зв'язку з незалежними від організаторів обставинами, вони відмовились від участі.

1

"Була в нас ідея організувати благодійну організацію, яка буде підтримувати іноземних студентів. Там буде і юридична і спортивна підтримка, - розповідає засновниця фонду "EL&OL", організатор акції "Футбол проти расизму" - Ольга Олейніченко. - Мали бути чотири команди, були заявки та не знаю чому так вийшло. Просто не приїхали, зранку подзвонили, що не зможуть приїхати. Можливо було мало часу для підготовки".

Сам матч пройшов у дружелюбній атмосфері, і завершився так само по-дружньому - 0:0. За регламентом, по завершенню поєдинку глядачів очікувала серія пенальті. Більш влучнішими у футбольній лотереї були "орли" - 4:3, які й підняли над головою почесний трофей.

Тріумфаторів змагань нагородили голова Івано-Франківської міської федерації футболу Віктор Юзик та голова міського центру "Спорт для всіх" Сергій Новак. Також було визначено переможців в індивідуальних номінаціях - "Кращий воротар", "Кращий захисник" та "Кращий гравець".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: