В Івано-Франківську відбулась прес-конференція з приводу проведення Чемпіонату України з шашок

01 лютого 15:30
Переглядів: 100
Балтажи

1 лютого у залі засідань Івано-Франківської міської ради відбулась прес-конференція з приводу проведення Чемпіонату України з шашок-100 серед юнаків та дівчат.

У прес-конференції взяли участь міський голова, директор департаменту освіти і науки, директор департаменту молодіжної політики та спорту, головний суддя Чемпіонату, заступник головного судді та заслужений майстер спорту України з шашок.

Під час заходу обговорювались питання активізації росту популярності шашок в Україні, особливості шашкової гри, досягнення шашкістів Прикарпаття на чемпіонатах України, Європи та світу.

Чемпіонат буде проводитись з 2 до 9 лютого 2017 року в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. С. Бандери. Змагання з класичної, швидкої, блискавичної гри будуть проходити в трьох вікових групах:

  • молодь – до 26 років;
  • кадети – до 16 років;
  • юні надії – до 10 років.

У змаганнях з класичної гри за попередніми заявками візьмуть участь 100 спортсменів з 12 регіонів України. Тарас Лилак, заступник головного судді, розповів, що Івано-Франківська обласна федерація шашок протягом останніх років започаткувала та успішно реалізовує низку проектів міського, обласного та Всеукраїнського рівня. Наприклад, у 2016 році проводився турнір “Шашковий дивосвіт”. Також реалізовуються проекти “Розум та сила – краса людини” і “Диво-шашки”.

Заслужений майстер спорту з шашок, Ольга Балтажи, зазначила, що франківські шашкісти працюють іноді навіть 6 днів на тиждень, тому є надія на перемогу.

” Дуже сильний склад учасників Чемпіонату. У турнірі беруть участь 5 майстрів спорту. 46 учасників ставали призерами чемпіонатів України, 14 учасників виборювали призові місця на чемпіонатах світу та Європи. Але ми дітей налаштовуємо на перемогу”, – говорить Ольга.

9 лютого о 14:00 відбудеться закриття змагань та нагородження переможців і призерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: