В Івано-Франківську відбулося попереднє вимірювання траси Кубка Європи-2015 зі спортивної ходьби

02 жовтня 21:06
Переглядів: 307
спортивна ходьба
В Івано-Франківську відбулося попереднє вимірювання траси, на якій у 2015 році проводитиметься Кубок Європи зі спортивної ходьби, а менше ніж за місяць відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Трасу вимірювали представник IAAFта AIMS Тадеуш Джєконскі і представники ФЛАУ Іоланта Хропач і Юрій Кострицький.
 
Траса пролягатиме вулицею Незалежності від вулиці Франка до кінотеатру «Космос». Старт і фініш заплановано навпроти пам’ятника Іванові Франку. Довжина кола складе 1 км.
 
Для проведення Кубка Європи на даній ділянці траси в Івано-Франківську потрібно буде змінити асфальт, після чого трасу виміряють з метою сертифікації. «Траса в Івано-Франківську хороша, з широкими поворотами, а це дуже важливо для того, щоб атлети не знижували темп. Щодо укладання асфальту, то це можна зробити за 6-7 днів, а до Кубка Європи ще залишається півроку», - зазначив Джєконскі.
 
Тадеуш Джєконскі також висловив  упевненість у тому, що підготовка до Кубка Європи пройде добре, адже Івано-Франківськ має традиції у проведенні міжнародних змагань зі спортивної ходьби і цього річ прийме вже 18-й за ліком Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: