В Івано-Франківську відбулися змаганнях з міні-футболу "Граємо за Україну разом!"

04 березня 15:49
Переглядів: 182
футбол дівчата

28 лютого в Івано-Франківську відбулися обласні змагання з міні-футболу «Граємо за Україну разом» серед дівчат 2000 року народження і молодші. У турнірі взяли участь сім команд. Серед них  і команда дівчат ДЮСШ з Городенки.

Загалом, команди були розділені на дві підгрупи. У першу підгрупу потрапили ЖФК Надвірняночка (м.Надвірна), Тисменицька ДЮСШ, ДЮСШ-3 (м.Івано-Франківськ, дублери) і також наші дівчата з Городенки –  ДЮСШ «Колос». 

До другої підгрупи потрапили ДЮСШ-3 (м.Івано-Франківськ, основна команда), ДЮСШ «Колос» (м.Косів), Калушська ДЮСШ і Галицька ДЮСШ (остання з невідомих причин не змогла приїхати до обласного центру). Забігаючи дещо наперед відзначимо, що в цій підгрупі першу сходинку посіла ДЮСШ-3 (м.Івано-Франківськ) і відповідно отримала право на участь у фіналі, а за можливість поборотися за третю сходинку у цій підгрупі отримала команда з Косова.

Наші спортсменки розпочали свій виступ у турнірі з гри проти команди з Тисмениці. Як завжди, перші хвилини хвилювання принесли декілька помилок, але вже з самого початку поєдинку було зрозуміло, що наші дівчата «на голову» сильніші за своїх суперниць. І це при тому, що  за роками наша команда була молодшою – вік гравчинь в основному 2001-02 років народження. В кінцевому результаті можливо незовсім впевнено, зате надійно – 3-1 на нашу користь!

Наступний поєдинок для нашої команди дівчаток був надзвичайно складним, адже суперником була дуже потужна та технічна команда з Надвірної. Гравці команди-суперниці володіли сильним і точним ударом, що чудово продемонстрували у першому поєдинку з дублерами ДЮСШ з Івано-Франківська, обігравши їх з рахунком далеко за 10+. Однак, зібравшись з думками, наші дівчата чітко виконали вказівки свого наставника Василя Шевчука, грамотно перекривши атакувальні зони ведучим гравцям команди-суперниці та мінімізувавши кількість ударів по власним воротам. В результаті, одне взяття воріт у першому таймі та вдала гра в обороні принесли нашій команді мінімальну перемогу. У останній грі  підгрупи достатньо було б нічиєї, але наші дівчатка з рахунком 5-0 обіграли другу команду Івано-Франківська і вийшли у фінал.

Фінальна зустріч змагань видалася на славу, а чи не найбільшою прикрасою фіналу стала чудова гра його учасників – ДЮСШ-3 з Івано-Франківська та ДЮСШ «Колос» з Городенки. Сам же поєдинок видався доволі напруженим. Перша половина зустрічі закінчилася мировою 0:0, але вже в перших хвилинах другої команда з обласного центру забиває швидкий гол. На щастя, наші дівчата не розгубились і вже через кілька хвилин Валентина Солоджук відновлює паритет, скориставшись помилкою воротаря суперника. Загалом, все ішло до пробиття післяматчевих шестиметрових, але на останній хвилині зустрічі команда з Івано-Франківська на лінії штрафного майданчика заробила стандарт, після реалізації якого на добиванні наші дівчата не зуміли відстояти свої ворота. В підсумку – 1:2 і заслужене друге місце для команди ДЮСШ з Городенки.

Підбиваючи підсумки турніру, в першу чергу, відзначаємо наших гравчинь, які продемонстрували чудову, видовищну гру та зуміли нав’язати боротьбу сильнішим, а моментами і старшим суперникам. Зокрема, це воротарі Ангеліна Осадчук, Євгенія Савич, польові гравці Валентина Солоджук, Марійка Пігач, Лілія Зайцева (капітан команди), Катерина Боднар, Анастасія Сивирин, Євгенія Бундзяк, Ангеліна Вань. Також були заявлені на турнір Уляна Лапко і Віталія Равлюк, але, на жаль, дівчатка захворіли і не змогли взяти участь у змаганнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: