В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України-2015 зі спортивної ходьби

18 березня 15:59
Переглядів: 211
спортивна ходьба

15 березня, в Івано-Франківську завершився Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби, який став офіційним відбором на Кубок Європи  котрий відбудеться 17 травня 2015 року у місті Мурсія (Іспанія).

Змагання проходили за підтримки федерації легкої атлетики України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Івано-Франківські скороходи   вдало виступили на змаганнях, здобувши три путівки на Кубок Європи.  Отже, Андрій Водвуд посів друге місце у змаганнях юніорів на дистанції 10 км. Окрім того, Ганна Суслик та Іванна Данилюк посіли два перших місця у перегонах юніорок на 10 км.

Ще дві медалі чемпіонату для Франківщини завоювали Олексій Соловій (золото на дистанції 3 км серед юнаків до 15 років) та  Анастасія Соловій (срібло на дистанції 2 км серед дівчат до 15 років). Анна Бабінчук завдяки здобутого четвертого місця серед юніорок, незабаром  матиме змогу у складі збірної команди України  брати участь у міжнародній матчевій зустрічі зі спортивної ходьби  в місті Подебради ( Чехія).

Також слід зауважити, що збірна команда області здобула п’яте загальнокомандне місце на цьому чемпіонаті.

Результати змагань:

10 км, юніори:
1. Андрій Разгон (Київська) - 45:18
2. Андрій Водвуд (Івано-Франківська) - 45:42
3. Володимир Мицик (Житомирська) - 46:15

10 км, юніорки:
1. Ганна Суслик (Івано-Франківська) - 47:10
2. Іванна Данилюк (Івано-Франківська) - 50:16
3. Ксенія Бєлова (Сумська) - 50:31
4. Анна Бабінчук (Івано-Франківська) - 51:12
...
14. Вікторія Пчелінцева (Івано-Франківська) - 57:45
...
Юлія Сологуб (Івано-Франківська) - DNS

3 км, юнаки 15:
1. Олексій Соловій (Івано-Франківська) - 14:14
2. Дмитро Медведюк (Волинська) - 14:51
3. Ігор Гончаренко (Сумська) - 14:56
...
7. Роман Римчук (Івано-Франківська) - 15:54
...
Павло Бабій (Івано-Франківська) - DNS

2 км, дівчата 15:
1. Дарина Касян (Волинська) - 9:39
2. Анастасія Соловій (Івано-Франківська) - 10:06
3. Вікторія Кравченко (Київська) - 10:12
...
6. Марія Галюк (Івано-Франківська) - 10:34
...
12. Марія Боян (Івано-Франківська) - 10:53
...
22. Аделя Чорноріз (Івано-Франківська) - 11:59
23. Вікторія Дмитрів (Івано-Франківська) - 12.03
24. Ірина Мельник (Івано-Франківська) - 12:05
...
26. Ольга Язловецька (Івано-Франківська) - 12:17
27. Христина Лешко (Івано-Франківська) -12:20
28. Христина Турчин (Івано-Франківська) - 12:27
29. Софія Попадинець (Івано-Франківська) - 12:41

Організатори змагань висловлюють щиру подяку за допомогу та підтримку в організації змагань компанії «Uteam», офіційному постачальнику води «Девайтіс» ТзОВ «Аріон», театру кіно «Люм’єр», «Sport Marketing Group», «Універсальний прибиральник», ТОВ «Нова Реклама», ТОВ «АС КОМ». Також окрема подяка медіа партнерам заходу: інтернет порталу sport.if.ua, радіо «Західний полюс 104.3 fm», газетам «Репортер» та «Західний кур’єр», обласному телебаченню «Галичина», ТРК «Вежа», обласній державній телерадіокомпанії «Карпати», інтернет порталу dovidka.if.ua.

Щиро дякуємо за допомогу департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, загальноосвітній школі №3, рекламно-інформаційному центру, Івано-Франківському обласному музично-драматичному театру ім. І. Франка та готелю «Надія».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити