В Івано-Франківську визначили переможців Всеукраїнського тенісного туру "Kinder open"

26 лютого 13:26
Переглядів: 196
теніс

На кортах ТК “Карпати” закінчився перший етап Всеукраїнського тенісного туру “Kinder open” – за програмою “Play & Stay”. Змагання відбувалися на трав’яних кортах, що є новим для нашого міста. Діти конкурували у двох групах: червоній – молодшій та зеленій – старшій.

Програма "Play & Stay" дозволяє якісно по-новому підійти до засвоєння тенісних ударів, адже діти змагаються на меншому – за розміром корті і полегшеними м’ячами. Як результат – тривалі розіграші м’яча, можливість використання комплексу тенісних елементів на високій швидкості та з проявом хорошої витривалості. 

Приємно, що у цих змаганнях гідно представили наш край маленькі тенісисти. Так, серед хлопчиків переміг франківчанин Дмитро Втерковський. Дмитро у п’яти іграх віддав супернику всього три гейми. Другим став Андрій Матвійців і третій Лука Параскевов. Всі тенісисти представляють Івано-Франківський SC “AliaS”. 

У молодшій віковій групі серед дівчат перемогу виборола Дячук Софія, на другій сходинці Юрченко Оля (Івано-Франківськ, SC “AliaS”), на третій – Шкутяк Устина (Івано-Франківськ, SC “AliaS”). 

Класні ігри відбувалися у старшій віковій групі. Серед хлопців переміг Матіяш Денис, Гаркавий Михайло – другий, Гудзовський Олексій – третій. У групі дівчат перемогла Данилишин Яна, Івасюк Злата – друга, Грабовська Вікторія – третя.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: