В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з плавання на відкритій воді

23 червня 14:20
Переглядів: 1023
плавання

У понеділок, 22 червня, в Івано-Франківську завершився чемпіонат України з плавання на відкритій воді, який тривав три дні.

В акваторії міського озера змагалися плавці трьох вікових груп: дорослі - плавці від 19 років, молодь - плавці 17-18 років та юніори - плавці до 16 років. Загалом участь у чемпіонаті взяли 43 спортсмени з 10 областей України та Києва.

Переможцями чемпіонату України з плавання на відкритій воді стали:

- на дистанції 10 км серед дорослих - плавці з Харківської області: Ксенія Скрипель (2 години 11 хвилин 26 секунд) та Ігор Червинський (1 година 54 хвилини 32 секунди);

- на дистанції 5 км серед дорослих: Ігор Снітко з Харківської області (55 хвилин 5 секунд) та Ганна Шевченко з Донецької області (1 година 1 хвилина 55 секунд). Цей результат Г.Шевченко також став найкращим на дистанції 5 км серед юніорів;

- на дистанції 7,5 км серед молоді: Христина Панчішко з Києва (1 година 33 хвилини 40 секунд) та Олександр Світлічний з Харківської області (1 година 33 хвилини 27 секунд);

- на дистанції 5 км серед молоді: Софія Зубенко з Києва (1 година 2 хвилини 10 секунд);

- на дистанції 5 км серед юніорів: Олексій Астафьєв з Рівненської області (1 година 2 секунди). Цей його результат став також найкращим на дистанції 5 км серед молоді.

"Усі плавці показали хороші результати. Особливо вразила цього разу член збірної команди України з плавання Христина Панчішко. Адже вона вперше взяла участь у змаганнях на відкритій воді, однак випередила на дистанції 7,5 кілометрів досвідчену Ганну Шевченко, яка посіла друге місце", - сказав старший тренер збірної команди України з плавання на відкритій воді Юрій Вереітінов.

Найближчим часом за результатами цього чемпіонату будуть сформовані дві збірні команди з плавання на відкритій воді, які виступатимуть на чемпіонаті світу з водних видів спорту та на чемпіонаті Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: