В Харкові завершився юніорський чемпіонат України з бадмінтону

27 січня 16:45
Переглядів: 149
бадмінтон

Нещодавно в місті Харкові відбувся чемпіонат України 2016 року з бадмінтону серед юніорів 1999 року народження та молодших. У змаганнях взяли участь збірні команди Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Луганської областей.

Львівщину представляли троє спортсменів: Роман Алтунян, Олег Жуцький, Давид Шаргородський (тренер Оксана Гречанюк).

Найкращий результат продемонстрував Роман Алтунян, який в парі з харківським спортсменом Владиславом Стєріним виборов срібні медалі в парній категорії.

В одиночній категорії Роман Алтунян піднявся на третю сходинку п’єдесталу, а в змішаній категорії (з Валерією Ждановою з Дніпропетровська) виборов 5 місце.

Результати Давида Шаргородського: 9 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії (в парі з Олегом Жуцьким), та 9 місце в змішаній парі (з Дарією Пойдою з Миколаєва).

Результати виступів Олега Жуцького: 17 місце в одиночній категорії та 5 місце в парій категорії.

А чемпіонами змагань виявилися такі спортсмени: в одиночній категорії – Данило Боснюк (Дніпропетровська область) та Марина Ільїнська (Харківська область); в парній категорії – Денис Данилов / Дмитро Ковальов (Дніпропетровська / Миколаївська області) та Анастасія Прозорова / Валерія Рудакова (Харківська область); в змішаній парі – Данило Боснюк / Марина Ільїнська.

Вітаємо бадмінтоністів Львівщини та їхніх тренерів з успішним виступом в чемпіонаті України з бадмінтону серед юніорів!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: