В Коломиї пройшов перший етап Шкільної футзальної Ліги України

22 грудня 22:30
Переглядів: 144
Футзал

В м. Коломия фінішував перший етап Шкільної футзальної Ліги України. У змаганнях прийняло участь 8 команд, складених з учнів 5-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

У фінальному поєдинку зустрілися непримеренні друзі-суперники з СШ № 1 та ЗОШ № 4. Учням четвертої школи, на базі якої і проходив турнір, вдалося першими відкрити рахунок, реалізувавши пенальті. Проте досить швидко СШ № 1 відігралася, вдало розігравши стандарт. До кінця першого тайму тривала рівна та безкомпромісна боротьба на зустрічних курсах. В другій половині зустрічі ЗОШ № 4 вдалося реалізувати один із своїх моментів, а СШ № 1, незважаючи на всі старання так більше і не змогла забити. В матчі за почесне третє місце зустрілися НВК № 9 та Коломийська гімназія ім. М. Грушевського. Саме останнім і вдалося під кінець матчу дотиснути свого суперника та завоювати бронзові нагороди турніру.

Тепер команда ЗОШ № 4 буде представляти місто Коломию на другому, обласному етапі Шкільної футзальної Ліги України, який згідно регламенту змагань має бути зіграно до 5 лютого 2016 року. Переможець даного турніру змагатиметься з кращою командою Чернівецької області за вихід до Всеукраїнсього фіналу змагань, який заплановано вже на березень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: