В команд-боржників позитивна динаміка у погашенні заборгованості

12 червня 08:16
Переглядів: 149
ффу

У вівторок, 10 червня, у Будинку футболу відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

Значну увагу на цьому засіданні було приділено стану справ у трьох найбільш проблемних на сьогоднішній день клубах УПЛ − "Карпатам", "Волині" та "Говерлі". Члени Комітету заслухали інформацію від представників клубів, які були присутні на засіданні, ознайомилися з матеріалами, які показують позитивну динаміку у погашенні заборгованості, яка виникла в клубах, а також, як вони дотримуються "дорожньої карти" у своїх розрахунках, розробленої разом зі спеціалістами Комітету.

Крім того, голова Комітету Ігор Гатауллін повідомив членам Комітету, що у зв’язку з ситуацією, яка склалася у вищевказаних клубах, його запрошено на Загальні збори УПЛ, які повинні відбутися 12 червня. На цьому засіданні він доповідатиме першим особам клубів про стан справ і фінансові ризики, що існують на сьогоднішній день.

Наостанок, було повідомлено, що криворізький "Кривбас" остаточно відмовився від проходження процедури атестації на футбольний сезон 2014/15.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: